Nieuwe activiteiten April en Mei

Stadswandeling “De Strangers” op 19 april:
Start vanaf het Steenplein, ter hoogte van de helling van het Zuider-terras.
Samenkomst om 14.00 uur aldaar.
Duur van de wandeling 3 uur.

Prijs leden 15 euro (drankstop inbegrepen). Niet-leden 18 euro.
Inschrijven door storting van het bedrag op onze bankrekening uiterlijk tegen 6 april.

Op vrijdagavond 18 mei bezoeken wij het “E.W.T.” theater.
Voorstelling van het stuk “Genaaid” met o.a. Door Van Boeckel en Daisy Thys. Een hilarisch stuk dat iedereen zal bevallen. Wij hebben een optie die vervalt begin mei. Dus zeker inschrijven voor 20 april.

Prijs 15 euro voor onze leden.
19 euro voor niet-leden.

Nogmaals het adres: Hertstraat 2, 2100 Deurne
Aanvang van de vertoning 20.30 uur. Tracht wel wat vroeger aanwezig te zijn!

Op 15 juni onze Dagtocht per boot vanuit Aalst naar Dendermonde
Met eigen vervoer naar Aalst (aan de Pierre Corneliskaai- Tragel 60, 9300 Aalst). Na korte wandeling naar boot welke vertrekt om 9u.30. Dus wees bijtijds aub. Afstand Antwerpen naar Aalst is ong.65 km

Ontdek op deze tocht twee zeer verschillende rivierlandschappen. Stroomafwaarts van Aalst wordt het Denderlandschap getypeerd door polders en weiland met veeteelt. Eens voorbij Dendermonde ontdekken we de Schelde met haar typische slikken, schorren, rietkragen en inhammen. We maken versassingen mee in de sluis van Denderbelle en in de tijsluis van Dendermonde. We bezoeken eveneens het typische Scheldedorp Sint-Amands. Koude schotel aan 10 euro per persoon mogelijk, mits bestelling op voorhand- of eigen picknick. Afzonderlijk te betalen. Kontakteer hiervoor eventueel Julia Goovaerts.

Prijs voor onze leden 15 euro.
Niet-leden 20 euro.
Inschrijvingen via onze bankrekening uiterlijk tegen 25 mei.
Een mooie dagtocht!